Pokemon Mystery Arena
Aby w pełni korzystac z forum, zaloguj się.
Pokemon Mystery Arena
Aby w pełni korzystac z forum, zaloguj się.
Pokemon Mystery Arena
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pokieruj swoim alter ego w świecie Pokemon!
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Soun
Gracz
Gracz
Soun


Liczba postów : 417
Data dołączenia : 23/07/2009
Skąd : Warszawa

Summary:
Pokemon: Vulpix
Poziom: 1
Doświadczenie:
[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Left_bar_bleue0/2[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty_bar_bleue  (0/2)

[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty
PisanieTemat: [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor   [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor EmptySro Lip 14, 2010 3:37 pm

Chodząc po okolicy zauważyłem ogromną budowlę na której w kamieniu był wyrzeźbiony wielki napis "Arena". Wszedłem do niego, ponieważ bardzo mi się nudziło chciałem zobaczyć czy kogoś tu nie ma. Będąc przy trybunach areny zobaczyłem tablicę, a na niej kartkę z napisem: "Ten kto wszedł na plac Areny ten musi stoczyć jedną walkę, w innym przypadku nigdy nie wyjdzie on z tej oto areny". Gdy zobaczyłem ten napis bardzo się przestraszyłem, ponieważ nie chciałem walczyć, pomimo strachu udało mi się wykrzyknąć takie słowa:
-Czy jest tu jakiś śmiałek, który odważy się ze mną zawalczyć ?!


Ostatnio zmieniony przez Soun dnia Sro Lip 14, 2010 9:36 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Phor
Administrator
Administrator
Phor


Liczba postów : 283
Data dołączenia : 12/07/2009
Wiek : 32

Summary:
Pokemon: Chikorita
Poziom: 1
Doświadczenie:
[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Left_bar_bleue0/2[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty_bar_bleue  (0/2)

[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty
PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor   [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor EmptySro Lip 14, 2010 6:10 pm

Hmmm... - Soun usłyszał głos z góry - Więc mówisz, że chcesz stoczyć walkę? Zobaczmy, czy jestem w stanie być godnym dla Ciebie przeciwnikiem.
Dało się usłyszeć szybkie schodzenie ze schodów ze stanowiska komentatorskiego. Po chwili z korytarza wyłoniła się Chikorita.

Tura 1
Ataki do dyspozycji:
Soun - 2
Phor - 2
Powrót do góry Go down
https://pokearena.forumpolish.com
Soun
Gracz
Gracz
Soun


Liczba postów : 417
Data dołączenia : 23/07/2009
Skąd : Warszawa

Summary:
Pokemon: Vulpix
Poziom: 1
Doświadczenie:
[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Left_bar_bleue0/2[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty_bar_bleue  (0/2)

[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty
PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor   [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor EmptySro Lip 14, 2010 6:21 pm

Zadowolony tym, że tak szybko znalazłem śmiałka, który ze mną zawalczy powiedziałem:
- Uhhhh, wyrwę się stąd na szczęście.
Po chwili radości natychmiast zacząłem atak. Biegłem jak najszybciej umiałem wprost na przeciwnika, metr przed nim wyskoczyłem do góry po czym będąc w powietrzu zaatakowałem go żarem. Nie patrzyłem na to czy atak się udał czy nie natychmiast cofnąłem się daleko od przeciwnika po czym zasłoniłem się swoim wielkim ogonem przed atakiem przeciwnika. Po jego ciosie natychmiast zacząłem biegać wokół Chikority i atakować go żarem kilkukrotnie. Wtedy ponownie się cofnąłem i czekałem na atak przeciwnika będąc gotowym do obrony.
Powrót do góry Go down
Phor
Administrator
Administrator
Phor


Liczba postów : 283
Data dołączenia : 12/07/2009
Wiek : 32

Summary:
Pokemon: Chikorita
Poziom: 1
Doświadczenie:
[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Left_bar_bleue0/2[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty_bar_bleue  (0/2)

[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty
PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor   [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor EmptySro Lip 14, 2010 6:37 pm

- Wiedz tylko, że nie będzie łatwo - padło w odpowiedzi - to także mój debiut na Arenie i zamierzam go wygrać.
Phor postanowił na początku zaskoczyć przeciwnika Uderzeniem Ciałem. Następnie, pewny tego, że przeciwnik postawi na walkę atakami specjalnymi, zaatakował Pchnięciem


Ostatnio zmieniony przez Phor dnia Sro Lip 14, 2010 6:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://pokearena.forumpolish.com
Phor
Administrator
Administrator
Phor


Liczba postów : 283
Data dołączenia : 12/07/2009
Wiek : 32

Summary:
Pokemon: Chikorita
Poziom: 1
Doświadczenie:
[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Left_bar_bleue0/2[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty_bar_bleue  (0/2)

[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty
PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor   [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor EmptySro Lip 14, 2010 6:38 pm

Cytat :
Pierwszy atakuje Phor
Phor atakuje za pomocą Uderzenia Ciałem. Soun traci 4 HP.
Soun przyduszony nie może kontynuować ataków w tej turze!
Phor atakuje za pomocą Pchnięcia. Soun traci 2 HP.

Phor 12/12 HP
Soun 6/12 HP

Tura 2
Phor - 3 Ataki
Soun - 3 Ataki
Powrót do góry Go down
https://pokearena.forumpolish.com
Phor
Administrator
Administrator
Phor


Liczba postów : 283
Data dołączenia : 12/07/2009
Wiek : 32

Summary:
Pokemon: Chikorita
Poziom: 1
Doświadczenie:
[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Left_bar_bleue0/2[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty_bar_bleue  (0/2)

[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty
PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor   [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor EmptySro Lip 14, 2010 6:52 pm

- Po twoim sposobie walki widać, że chcesz się stąd tylko wyrwać - Phor uśmiechnął się - Jak chcesz, mogę Tobie w tym pomóc... - padło z jego ust.

Kolejne starcie Phor rozpoczął Pchnięciem. Następnie przycisnął go do ziemi Uderzeniem Ciałem, by być pewnym znokautowania przeciwnika. Jeśli po tym ciosie przeciwnik jeszcze zipał, Piskiem miał zostać zdemotywowany.
Powrót do góry Go down
https://pokearena.forumpolish.com
Soun
Gracz
Gracz
Soun


Liczba postów : 417
Data dołączenia : 23/07/2009
Skąd : Warszawa

Summary:
Pokemon: Vulpix
Poziom: 1
Doświadczenie:
[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Left_bar_bleue0/2[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty_bar_bleue  (0/2)

[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty
PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor   [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor EmptySro Lip 14, 2010 9:23 pm

Soun nie przejmował się tym co mówił jego przeciwnik. Chciał go zniszczyć w inny sposób. Początkowo biegł w stronę Phora po czym będąc przy nim wślizgnął się pod niego i zaatakował go od dołu żarem. Vulpix szybko wybiegł aby znaleźć się za plecami przeciwnika, wtedy raz zaatakował żarem, a potem gdy przeciwnik nie wiedział co się dzieje ponownie uderzył żarem.
Powrót do góry Go down
Phor
Administrator
Administrator
Phor


Liczba postów : 283
Data dołączenia : 12/07/2009
Wiek : 32

Summary:
Pokemon: Chikorita
Poziom: 1
Doświadczenie:
[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Left_bar_bleue0/2[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty_bar_bleue  (0/2)

[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty
PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor   [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor EmptySro Lip 14, 2010 9:34 pm

Cytat :
Soun rozpoczyna rundę
Soun atakuje za pomocą Żaru. Phor traci 4 HP. Super efektywny atak!
Phor atakuje za pomocą Pchnięcia. Soun traci 2 HP.
Soun atakuje za pomocą Żaru. Phor traci 4 HP. Super efektywny atak!
Phor zostaje podpalony!
Phor atakuje za pomocą Uderzenia Ciałem. Soun traci 4 HP.
Phor płonąc traci 2 HP

Phor 2/12 HP
Soun 0/12 HP

Zwycięzcą jest Phor!
Phor otrzymuje 2 punkty doświadczenia i 2 monety.
Soun otrzymuje 1 punkt doświadczenia.
Powrót do góry Go down
https://pokearena.forumpolish.com
Sponsored content





[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty
PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor   [Walka Pokazowa] Soun vs. Phor Empty

Powrót do góry Go down
 
[Walka Pokazowa] Soun vs. Phor
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Mystery Arena :: Arena-
Skocz do: